Dlaczego warto przeczytać książkę pt. “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”?

Przewodnik Natalii de Barbaro nosi tytuł “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” i potrafi być optymalnie sprzedającym się kobiecym magazynem miesiąca. Ta książka jest niezastąpiona dla wszystkich kobiet. Ta książka przepasuje nas potrzebną nam życzliwością i próbuje nas zaszokować pytaniem „Co robisz dla siebie?”

Jaka jest największa cecha tej książki?

Ponadto, największą cechą tej książki jest to, że pomimo umiejętności i narzędzi De Barbaro, nigdy nikogo nie uczył. Ta książka może pomóc wielu kobietom. Jaką się kobietą? Jak wspomniano w książce, ten podział jest tylko punktem wyjścia. Powinno to być również powodem do naszych samodzielnych badań. Uważny czytelnik znajdzie się w każdym stanie. Niektóre postacie są znajome, podczas gdy inne są daleko. Najfajniejsze w tej książce jest to, że przypomina nam, że ten miły przewodnik jest w naszych sercach. Książka pt. “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” autorstwa Natalii de Barbaro, mimo że dopiero co trafiła do księgarni, stała się dla wielu książką kultową.

Kim jest ta kobieta?

To metafora wrażenia, że kobieta jest mądrą osobą, która jest inspirowana jej:

  • mądrością,
  • wrażliwością,
  • dobrą władzą.

Sposób, w jaki kobieta sprawuje swoją władzę, zależy w dużej mierze od jej stanu w tym czasie. Stosownie do autorki, kobiety dzielą się rolami uległej, męczennicy i Królowej Śniegu.

Co autorka zawarła w książce?

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami poszukującymi odpowiedzi na swoje pytania. Co chcę zrobić? Jaki masz sen? Co jest potrzebne? Jej książka pt. “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” jest psychologicznie szczera, ale może być też poetycką, niekiedy okrutną i inspirującą opowieścią dla kobiet, aby same siebie poznały. Dlaczego kobiety często odgrywają role, które im nie odpowiadają? Dlaczego warto wykonywać swoje obowiązki ponad własne siły. Jak rezonujesz z potrzebami i marzeniami umysłów kobiet w porównaniu z kulturowymi regułami i wymaganiami?

Czego możemy się nauczyć z tej pozycji?

Podczas swojej podróży z Natalią de Barbaro dowiesz się, kto mieszka w nas. Możemy być posłusznymi ludźmi, królowymi śniegu, męczennikami, wewnętrznymi dziećmi, dzikimi kobietami, dorosłymi, przywódcami ciepła i miłości. To do nas należy decyzja, którego typu słuchać. Bodźcem decydującym o tym, co jest dla Ciebie istotne, jest wygląd zaraz po przeczytaniu.